Jak Nas Znaleść?
Napisz Lub Zadzwoń

 

   

Kontakt

tel. 536 112 999
tel. 570 112 999
e-mail: biuroluktrans@interia.pl
Nasz Adres :
Amundsena 3 m. 32
02-776 Warszawa

Kontakt

Międzynarodowy transport medyczny

Niezwykle istotne jest dla nas zagwarantowanie kompleksowych usług, to też oferta, którą przygotowaliśmy prócz transportu medycznego na terenie Polski obejmuje również międzynarodowy transport medyczny. Wspomniany transport medyczny realizujemy na terenie wszystkich krajów Europy, a naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów prywatnych jak instytucji, które potrzebują profesjonalnej pomocy.

Fundamentem naszej działalności w ramach międzynarodowego transportu medycznego jest oczywiście rzetelna wiedza, ale również umiejętność naszych pracowników i odpowiednio wyposażone karetki oraz nowoczesny sprzęt medyczny. W elastyczny sposób podchodzimy do potrzeb i wymagań Klientów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy transport medyczny jest inny. Niemniej jednak zawsze bardzo sumiennie wykonujemy nasza pracę, ponieważ chcemy zaoferować realną pomoc każdej osobie, która jej potrzebuje.

Załoga karetek podczas międzynarodowego transportu medycznego to zawsze licencjonowany ratownik medyczny i kierowca, który również posiada niezbędne przeszkolenie. Zależnie od stanu zdrowia Pacjenta oraz wymogów Klienta zespół może zostać uzupełniony o dodatkowych członków.

Międzynarodowy transport medyczny z LukTrans to:
  • pomoc wykwalifikowanego zespołu
  • profesjonalny sprzęt medyczny
  • nowoczesne karetki przystosowane do przejazdów na międzynarodowych trasach
  • możliwość transportu wraz z Pacjentem członka rodziny lub opiekuna
  • możliwość transportu bagażu Pacjenta
  • elastyczna oferta dopasowana do potrzeb i stanu zdrowia Pacjenta
  • transport medyczny do/z wszystkich krajów Europy

Międzynarodowy transport medyczny – galeria zdjęć

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress