Jak Nas Znaleść?
Napisz Lub Zadzwoń

 

   

Kontakt

tel. 536 112 999
tel. 570 112 999
e-mail: biuroluktrans@interia.pl
Nasz Adres :
Amundsena 3 m. 32
02-776 Warszawa

Kontakt

Medyczny transport lotniczy

Kompleksowe usługi w zakresie transportu medycznego to wizytówka naszej firmy i chcąc zagwarantować naszym Klientom jeszcze szersze spektrum możliwości poszerzyliśmy naszą ofertę o medyczny transport lotniczy. Jest to usługa, która wielokrotnie dzięki szybkość realizacji może uratować zdrowie, a w nagłych przypadkach zdrowie Pacjenta.

Do lotniczego transportu medycznego nasza firma wykorzystuje samolot przygotowany profesjonalnie do transportu chorych. Personel naszej firmy to wykwalifikowani ludzie z doświadczeniem, dla których zapewnienie Pacjentowi komfortowych warunków to kwestia kluczowa. Zapewniamy transport karetką Pacjenta na lotnisko, a także z lotniska. Każdy przelot w ramach usługi odbywa się w asyście specjalisty, aby przez cały czas Pacjent był otoczony profesjonalną opieką medyczną.

Oferujemy również naszą pomoc w wypełnieniu formalności związanych z dokumentacją medyczną i przyjęciem Pacjenta do placówki lub ośrodka. Dobro osób, które obdarzyły nas zaufaniem i skorzystały z naszej pomocy jest dla nas najważniejsze, to też zawsze staramy się wypełnić swoje zadania profesjonalnie i zadbać o wysoki standard usługi.

Medyczny transport lotniczy – galeria zdjęć

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress